Meble kuchenne 01


Dom jednorodzinny Turek

Fronty mebli wykonane w okleinie naturalnej palisander santos wyglądają bardzo efektownie połączone z subtelnymi uchwytami dają niesamowity efekt . Blat z corianu o gr 13mm nadaje lekkości dolnym szafkom. Natomiast ceramiczny zlewozmywak podwieszany z firmy Vilerroy&Boch ułatwia utrzymanie porządku w kuchni. Ukryty okap firmy SMEG w szafkach wiszących wpływa znacząco na wygląd całych mebli kuchennych.

Zdjęcia wykorzystane na stronie dzięki życzliwości naszych klientów

Meble kuchenne

Firma Ochal proponuje Państwu kompleksową pomoc przy aranżacji powierzchnii kuchennych. Na specjalne życzenie zajmujemy się projektowaniem na wymiar mebli kuchennych oraz doposażeniem we wszystkie możliwe sprzęty, niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni (zmywarki, lodówki, piecyki, piekarniki itp).

więcej

Jakość

Bazujemy na pewnych i sprawdzonych materiałach i komponentach pochodzących tylko od zaufanych dostawców, sprawia to, iż nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bazujemy na rozwiązaniach znanych i doświadczonych firm.

więcej

Meble na zamówienie

Jesteśmy elastyczni, dlatego też żadne wyzwanie nie jest dla nas problemem. Posiadają Państwo nietypowe wymiary swoich pomieszczeń ? Nie ma najmniejszego problemu - dokonamy pomiarów i zaprojektujemy ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze dla każdego. Każdy zestaw wykonywalny jest indywidualnie.

więcej