Meble kuchenne 03


Dom jednorodzinny Turek

Drewno nadaje wnętrzu przytulny charakter. Meble zostały dopasowane kolorystycznie do istniejących mebli w salonie.
Blat wykonany z corianu połączony ze zlewozmywakiem robi wrażenie, a blat w wyspie idealnie pasuje ze stojącym obok w jadali stołem.
Całość wykonana z dębowego drewna litego. W kuchni zastosowano elektrycznie wysuwaną szufladę pod zlewem z segregacją na odpadki. Sprzęt AGD De Dietrich Smeg.

Meble kuchenne

Firma Ochal proponuje Państwu kompleksową pomoc przy aranżacji powierzchnii kuchennych. Na specjalne życzenie zajmujemy się projektowaniem na wymiar mebli kuchennych oraz doposażeniem we wszystkie możliwe sprzęty, niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni (zmywarki, lodówki, piecyki, piekarniki itp).

więcej

Jakość

Bazujemy na pewnych i sprawdzonych materiałach i komponentach pochodzących tylko od zaufanych dostawców, sprawia to, iż nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bazujemy na rozwiązaniach znanych i doświadczonych firm.

więcej

Meble na zamówienie

Jesteśmy elastyczni, dlatego też żadne wyzwanie nie jest dla nas problemem. Posiadają Państwo nietypowe wymiary swoich pomieszczeń ? Nie ma najmniejszego problemu - dokonamy pomiarów i zaprojektujemy ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze dla każdego. Każdy zestaw wykonywalny jest indywidualnie.

więcej