Meble kuchenne 04


Dom jednorodzinny w Sieradzu

 

Klasyczne drewniane fronty w połączeniu z drewnianym olejowanym blatem merbau dają wyjątkowy efekt. Funkcjonalny układ mebli, duża ilość szuflad i półek, a także specjalne systemy w szafkach narożnikowych sprawiają, iż wszystko ma swoje miejsce. Dzięki jasnym sprzętom agd marki Smeg, ceramicznemu zlewozmywakowi Villeroy&Boch uzyskaliśmy kuchnie pełną uroku, w której na pewno każdy poczułby się dobrze.

Meble kuchenne

Firma Ochal proponuje Państwu kompleksową pomoc przy aranżacji powierzchnii kuchennych. Na specjalne życzenie zajmujemy się projektowaniem na wymiar mebli kuchennych oraz doposażeniem we wszystkie możliwe sprzęty, niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni (zmywarki, lodówki, piecyki, piekarniki itp).

więcej

Jakość

Bazujemy na pewnych i sprawdzonych materiałach i komponentach pochodzących tylko od zaufanych dostawców, sprawia to, iż nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bazujemy na rozwiązaniach znanych i doświadczonych firm.

więcej

Meble na zamówienie

Jesteśmy elastyczni, dlatego też żadne wyzwanie nie jest dla nas problemem. Posiadają Państwo nietypowe wymiary swoich pomieszczeń ? Nie ma najmniejszego problemu - dokonamy pomiarów i zaprojektujemy ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze dla każdego. Każdy zestaw wykonywalny jest indywidualnie.

więcej