Meble kuchenne 06


Dom jednorodzinny okolice Turku

Naszą uwagę przykuwa z pewnością blat, który jest niezwykle cienki gdyż ma zaledwie 12mm. W całości wykonany z czarnego corianu. Wszystkie fronty mebli wykonane z okleiny palisander z przechodzącymi słojami sprawiają wrażenie kuchni nowoczesnej. Duża wygodna wyspa pozwala utrzymywać kontakt z domownikami siedzącymi przy stole. System elektrycznego wspomagania ułatwia korzystanie z szuflad, a frezowane uchwyty w krawędziach mebli wyglądają na ciekawe urozmaicenie.

 

Zdjęcia wykorzystane na stronie dzięki życzliwości naszych klientów

 

Meble kuchenne

Firma Ochal proponuje Państwu kompleksową pomoc przy aranżacji powierzchnii kuchennych. Na specjalne życzenie zajmujemy się projektowaniem na wymiar mebli kuchennych oraz doposażeniem we wszystkie możliwe sprzęty, niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni (zmywarki, lodówki, piecyki, piekarniki itp).

więcej

Jakość

Bazujemy na pewnych i sprawdzonych materiałach i komponentach pochodzących tylko od zaufanych dostawców, sprawia to, iż nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bazujemy na rozwiązaniach znanych i doświadczonych firm.

więcej

Meble na zamówienie

Jesteśmy elastyczni, dlatego też żadne wyzwanie nie jest dla nas problemem. Posiadają Państwo nietypowe wymiary swoich pomieszczeń ? Nie ma najmniejszego problemu - dokonamy pomiarów i zaprojektujemy ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze dla każdego. Każdy zestaw wykonywalny jest indywidualnie.

więcej