Serwis i gwarancja

Dostawca ponosi odpowiedzialność za produkowane wyroby przez okres 12 miesięcy gdy powstała reklamacja z przyczyny tkwiącej w samym produkcie. Gwarancji nie podlegają wady powstałe w skutek niewłaściwego użytkowania lub niewłaściwego montażu oraz wynikłe w skutek działania czynników zewnętrznych np. uszkodzenia mechaniczne, niewłaściwe magazynowanie/przechowywanie frontów, bezpośrednie zetknięcie z ogniem lub silne rozgrzanie, długotrwały kontakt z wodą, niska temperatura poniżej + 15’C, wysoka temperatura powyżej + 30C, niewłaściwa konserwacja (naużywanie silnych środków chemicznych lub preparatów czyszczących nieprzeznaczonych do czyszczenia powłok lakierniczych zwłaszcza rozpuszczalników i produktów na bazie rozcieńczalników), brak konserwacji (trwałe zabrudzenia).

Do czyszczenia należy używać jedynie lekko zwilżonych miękkich tkanin i wycierać czyszczone powierzchnie do sucha. Reklamacji nie podlegają przebarwienie powstałe w skutek rozlania win ,soków i innych produktów spożywczych po których zabrudzenia należy natychmiast wycierać

Meble kuchenne

Firma Ochal proponuje Państwu kompleksową pomoc przy aranżacji powierzchnii kuchennych. Na specjalne życzenie zajmujemy się projektowaniem na wymiar mebli kuchennych oraz doposażeniem we wszystkie możliwe sprzęty, niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni (zmywarki, lodówki, piecyki, piekarniki itp).

więcej

Jakość

Bazujemy na pewnych i sprawdzonych materiałach i komponentach pochodzących tylko od zaufanych dostawców, sprawia to, iż nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, bazujemy na rozwiązaniach znanych i doświadczonych firm.

więcej

Meble na zamówienie

Jesteśmy elastyczni, dlatego też żadne wyzwanie nie jest dla nas problemem. Posiadają Państwo nietypowe wymiary swoich pomieszczeń ? Nie ma najmniejszego problemu - dokonamy pomiarów i zaprojektujemy ciekawe, nowoczesne i funkcjonalne wnętrze dla każdego. Każdy zestaw wykonywalny jest indywidualnie.

więcej